Не знайдено товарів у кошику

Підсумок : 0 грн грн

Доступно: UK RU

Місце посадки

Гортензія – посадка в грунт сама найголовніша запорука гарного цвітіння куща. Для посадки гортензії макрофіла треба вибирати ділянки з гарним світлом, та пам’ятати що цвіте вона краще всього в півтіні. Яскраве сонце впродовж всього дня нашкодить рослині. Краще обрати місце щоб було ранкове чи вечірнє сонце впродовж 4 годин. Тоді гортензія росте добре під його променями та не втрачає свої яскраві кольори. Як правильно посадити гортензію і в який грунт розберемося далі.

Грунт для гортензії

Для успішного вирощування гортензій широколистих необхідний кислий грунт РН 4,5-5,7. Що необхідно зробити при посадці? Викопуємо ямку шириною 70 см. І глибиною 40 см. Тепер потрібно засипати грунтосуміш з кислою реакцією! Зазвичай використовують торф верховий з кислою реакцією. Торф додаємо до основного грунта хоча б 30%. Але з часом земля в посадковій ямі буде втрачати свої властивості. Тоді нам в помічниці приходить мелена чи гранульована сірка! Використовують 50-100 гр. сірки на посадкову яму. Тоді буде забезпечений необхідний рівень РН  на багато років. Але вносити не більш ніж 100 гр. на два роки!

Посадкову яму наповнюємо субстратом з родючого грунту, торфу, перегною і піску в співвідношенні: 2:2:1:1, а також додаєм суміш мінеральних і органічних добрив (65 г супер фосфату + 25 г сечовини + 30 г сірчаної кислого калію+50 г сірки). Все це разом перемішуємо з грунтом, обов’язково повинно все добре розподілитися по посадковій ямі! Проливаємо водою, чекаємо 3-4 дня знову добре проливаємо водою. Дістаємо саджанець з горщика або упаковки і висаджуємо, знову поливаємо. Гортензія не буде висихати, як що насипати мульчу вокруг куща: кору чи щепу дерев.

Як що ви не можете купити торф, то можливо використовувати хвойний опад: то що в лісі під ялинками, загортають все підряд – шматочки гілочок, кору, шишки, голки. А якщо немає лісу поруч?! Скажете ви! Тоді використовуємо опале листя в саду восени,  також подкисляют грунт. Далі перемішуємо з піском і додаємо вашу землю 30%, якщо є можливість можна додати тирсу або тріску з дерев, скошений газон, солому. Ми робимо грунтосуміш легку і в той же час поживну.