Не знайдено товарів у кошику

Підсумок : 0 грн грн

Найкрасивіші карликові гортензії. Новинки гортензії.

Головна / Гортензія Садова / Від sad / 02.12.2021

Доступно: UK RU

Гортензія – найкрасивіша рослина, що родом з Японії. У 18 столітті це диво природи потрапило до Європи. Рослина є листяним багаторічним чагарником. Цвіте гортензія з кінця червня до пізньої осені. Найдовший період цвітіння з декоративних чагарників. Карликові гортензії це особлива група, на яку чекали багато квітникарів. Звичайно, справжня знахідка для вашого саду.

Нам усім хотілося б мати на своїй ділянці рослину невибагливу, стійку до хвороб і не вимагають . укриття на зиму. Мало того, що гортензія зачаровує своєю красою, так вона ще володіє цими якостейом.

На сьогоднішній день існує близько 1000 сортів гортензії. Забарвлення варіюється від білого до фіолетового, від салатового до кремового. Між іншим, за зростанням також є відмінності: карликові, низькорослі, високорослі гортензії.

Якщо ви наважилися завести у себе в саду цю квітучу рослину переходите на наш розділ “Гортензії”. В асортименті ампельні, крупнолисті, хуртовинні та пильчасті гортензії. Ще багато важливий аспект при виборі гортензії є висота куща.

Хтось володіє болними ділянками, у когось зовсім маленькийе простір або зовсім немає саду. З появою карликових гортензій ми отримали можливість вирощувати їх у горщиках. Крім того, використовуючи різні забарвлення та сорти гортензій можна прикрасити зону відпочинку, терасу або балкон. Ви так давно мріяли про шматочок саду у себе, але чи не дозволяло місце? Тепер ви маєте таку можливість. Тому, особливоо стало цікаво висаджувати низькорослі компактні сорти гортензії. Вся селекція Європи різко змінила напрям і зайнялася виведенням карликових гортензій.

Карликові гортензії ідеально підходять для оформлення квітучої огорожі біля доріжок. Найкрасивіші карликові гортензії та їх новинки ми розглянемо у цій статті нижче. Це невимовне видовище, яке не зрівняється з жодною іншою рослиною!

Зараз все ж таки хочу розповісти про сорти, які за своєю природою є мініатюрним дивом на нашій ділянці. В першу чергу побговоримо про карликових сортах волотистої гортензії. Адже на сьогоднішній день в Україні не так багато людей знають про волотисту гортензію, як про саму невибагливу та морозостійку культуру.

Гортензія Літл СпукиГортензія Літл Спуки – один із самих карликових сортів. Висота куща 50 см, а завширшки не більше 460 см. Цвіте дуже рясно з шарообрізними суцвіттями, чого не було у хуртовинних гортензій. Так що хто любить білі кулі це ваш сорт. Гортензія Літл Спуки до осені не рожевіє. Він з’явився на ринку зовсім недавно в 2019 році і одразу підкорив серця багатьох садівників. Дуже ефектно виглядає вздовж доріжок і групової посадки. Також красиво виглядає у горщиках, ви можете побачити це на фото і це ще молодий кущик! Уявляю, який він красень стане через пару років.

Гортензія хуртовина Літл Лайм / Little Lime / 4роки / в конт. 5л

Гортензія хуртовина Літл Лайм початок цвітіння

Гортензія Літл Лайм ще один маленький сорт американська селекція. Висота рослини 50-80 см. Мають прямостоячі, сильні пагони. Також як і Літл Спукі володар кулястих суцвіть, тільки вони гарного лимонного кольору, що переходить у бардові відтінки. Нна ринку карликових гортензій. Зацвітає досить рано, приблизно наприкінці червня. Яскравий та гарний сорт, особливо якщо його поєднувати з іншими сортами гортензій. Також підходить для вирощування у горщиках.

Гортензія Лівінг Пінкі Праймз

Гортензія Лівінг Пінк Праймз це новинка 2020 року і цей сорт зростає до 0,7-0,8 м. Висадивши у себе в розпліднику цей сорт, ні хто не очікував такої краси! У нього дуже великі та набиті суцвіття конусоподібної форми білого кольору. Відрізняється раннім цвітінням. Володар потужних пагонів, які витримують важкі шапки суцвіть. Кущ не розвалюється та тримає форму. Після повного розцвітання бутонів знизу стає яскраво малиновим і поступово повністю червоніє.

Купити гортензію Полістар

Саджанці гортензії Полярна ніч, Офелія в горщику 8л

Гортензія Polestar Полістар (Полярна ніч) або друга назва Офелія– Ця малеча гортензія унікальна через свою по-справжньому компактну форму. Досягає приблизно 40 см. Полістар дуже повільно росте сорт. Для формування гарних кущів гортензії Полістар доведеться трохи зачекати. Вона чемпіонка! відзначилася дуже раннім цвітінням і побити цей рекорд поки що, не може ніхто. Недаремно її назва перекладається як полярна зірка! Суцвіття, як яскраві зірки на небі, вони прямо горять. Їх колір неможливо описати, її потрібно побачити хоч один раз! Вони складаються з фертильних та стерильних кольорів. Polestar дуже ароматна і приваблює всіх комах з околиці. Не зрозуміло звідки у неї ця генетика, але більше відноситься до волотистих гортензій змішаними напевно з пильчастими. Один дуже важливий момент у її вирощуванні, що не потрібно низько обрізати пагони. Молоді кущі не звертайте. Звичайно ж, з роками обрізання, що омолоджує, необхідна.

Гортензія Шуга Раш

Гортензія “ Sugar Rush – маленька цариця саду, вона красується весь сезон у білому вбранні. Кожна квіточка як біло – кремове плаття на нареченій, уздовж неї неможливо пройти повз. Вона так і манить своєю красою. Висота карликової гортензії Sugar Rush лише 60-70 см, а ширина 80 см. Власниця незвичайних кольорів, вона не така як усі! Новинка 2021 року. Особливість – це суцвіття щільні, що складаються з дуже великих неповторних квіточок. Переклад звучить як “цукрова лихоманка”, я думаю, повністю відповідає йому, він дійсно цукровий!

Саджанці гортензії Мохото у горщиках

Мохіто у всій красі!

Гортензія “ Mojito – Низкорослий чагарник гортензії заввишки від 70см і шириною до 1м. Квітка Мохіто має дуже великі суцвіття свіжийого салатівого коліра. Щільні квіточки, як невеликі верталетики щільно утворюють великі суцвіття. Пагони міцні та справляються з цим навантаженням. Також є новинкою 2019 року. У Європі вважається одним із найкращих останніх новинок селекції. В Україні ще не дуже поширений.

Гортензія волотиста Little Blossom

Гортензія Лівінг Літл Блоссом

Гортензія Living Little Blossom – сорт карликової гортензії висотою 50-80см, маючи дуже об’ємні суцвіття до 35 см, міцно утримуючи їх. Також є новинкою низькорослої гортензії 2020 року. Переклад назви цієї малечі звучить як “Маленький букет”. Її батьки знаменитості Сандей Фрезі і улюблений сорт Бобо. І цим все сказано, вона мала і ідеально підходить для кашпо або мініатюрних клумб.

саджанці гортензії Touch of Pink

Гортензія Touch of Pink

Гортензія Living Touch of Pink новинка 2019р – ця рідкісний карликовий сорт зростає всього до 0,8м. Вона володарка ароматних суцвіть та золотої медалі 2020 року! Особливість сорту гортензії Тач Оф Пінк – це ажурні легкі квіти, раннє цвітіння з червня і до пізньої осені. Зацвітає рано білими квітами, а ближче до осені набувають легкого рожевого рум’янцю. Сорт підходить для вирощування на терасах у контейнерах, також чудово виглядає на клумбах. Для великих суцвіть навесні робимо обрізку на 1-2 міжвузеллі від землі, але це в принципі стосується всіх хуртовин гортензій.

Саджанці гортензії living Royal Flaer

Гортензія living Royal Flaer початок цвітіння

Гортензія Living Royal Flower перекладається як “жива королівська квітка” і це дійсно так, королівська! Цей сорт новинка 2020 року серії Living. Повітряні суцвіття, які наповнюють витончені чотирилисті квіточки. Royal Flower сорт гортензії не встигнувши розцвісти, відразу ж наповнюється яскравими малиновими фарбами. А до осені ще й набуває фіолетових відтінків. Ексклюзивний сорт у цьому відношенні. Виростає на сонячних місцях до 70см, а в тіні до 1м.

Гортензія волотиста Little Fresco

Гортензія Little Fresco

Гортензія волотиста Літл Фреско

Гортензія Літл Фреско

 

 

 

 

 

 

 

 

“Little Fresco” гортензія або “Little Fraise” – ще одна мініатюрна гортензія висотою всього 50-70см. Суцвіття конусовидної форми і дуже щільні, набиті, кремового кольору і до серпня рожевіють. Ця знахідка для терас та маленьких садів. Також добре виглядає при посадці низькорослих квітучих огорож. Віддає перевагу сонячним місцям, але може вирощуватися і в півтіні.

Гортензія Петіт СтарГортензія волотиста Петіт СтарГортензія волотиста Петіт Стар “Hydrangea pan. “Petite Star” – новинка 2021р. Це Маленька зірка створена для мініатюрних композицій для терас або квітучого живоплоту вздовж доріжок. Петіт Стар малюк з численними квіточками – зірочками. До того ж, її висота лише 60см і кущ не розвалюється. Тому що у неї оригінальні, невеликі суцвіття до 20см, які виглядають дуже ажурно та ніжно. Зацвітає Петіт Старий білими квітами і потім червоніє. Також як і всі волотисті гортензії вона любить сонячні місця, але може рости і в тіні. Гортензія невибаглива та морозостійка до -30 ºC. Саджанці гортензії Петіт Стар підходять для вирощування в горщиках. Створіть нескінченний та безтурботний сад!

Гортензія хуртовина Бі Хеппі

Бордюрне малятко Новинка 2022 року! Виростає лише до 50см. Великі суцвіття, дуже ароматні. Гортензія Бі Хеппі з напрочуд життєрадісною назвою “Щаслива бджола”, яка залишається дуже маленькою протягом багатьох років. Bee Happy має перлинно-білий колір квітів і блискуче зелене листя. Пагони прямостоячі і низькі досягають максимально всього 50см! Дуже тривале літнє цвітіння, підходить для горщиків та садів. Чудовий солодкий аромат є гарною додатковою властивістю. Морозостійкість -25С