Не знайдено товарів у кошику

Підсумок : 0 грн грн

Повернення та обмін

Доступно: UK RU

Терміни повернення та обміну

Повернення та обмін товарів(крім живих рослин) можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця в оригінальному пакуванні та без слідів розтину (добриво, препарати для рослин).

Рослини поверненню та обміну не підлягають! Ми робимо все можливе, щоб доставити ваше замовлення протягом 1 тижня. Ваше замовлення буде упаковано таким чином, щоб триваліший термін доставки не нашкодив рослинам. Якщо щось пошкоджено, будь ласка, зв’яжіться з нами до його отримання. Ваше замовлення гарантоване на 100%!

Умови повернення для товарів належної якості:

Усі претензії розглядаються і ми завжди прагнемо бути кращими в обслуговуванні наших клієнтів! Будь-який товар при отриманні на відділенні пошти обов’язково перевірте на цілісність упаковки і товару.

Компанія не несе відповідальності в разі пошкодження товару транспортною компанією перевізника. Усі претензії оформляються на відділенні транспортної компанії, на місці під час огляду товару! Усі рекламації щодо якості товару приймаються протягом 14 днів з моменту відправлення.

Перелік випадків для рекламацій:

– Якщо на новій пошті не був оформлений акт пошкодження ми вже ні чого не зможемо компенсувати, огляд посилки на відділенні обов’язковий!

– невідповідність товару замовленому.

Для повернення коштів/компенсації/заміни товару:

– фото товару та накладної надсилаєте електронними засобами або на вайбер +380986769551:

при дефектах

– на момент отримання товару (не після того, як ви принесли додому товар і розпакували посилку), у разі невідповідності товару

– на момент виявлення такого;

– у разі повного незадоволення замовленням, повертаєте його, в тому ж стані, що отримали за власні кошти в якісній упаковки, за адресою м. Полтава, Нова пошта №29.

Зверніть увагу саджанці залежно від сезону можуть бути обрізані або підстрижені для формування, або мати восени жовте і червоне листя, це нормальний стан рослин і не дає підстав для повернення товару. Повернення рослин не можливе!

Згідно із Законом “Про захист прав споживачів”, компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.