Не знайдено товарів у кошику

Підсумок : 0 грн грн

Як зробити мою гортензію синьою?

Головна / Гортензія Садова / Від sad / 11.09.2023

Доступно: UK

Як зберегти синій колір гортензії?

В мене росте кущ гортензії з рожевими квітками. Та це мене не влаштовує, як зробити мою гортензію синьою. Це найчастіше питання котре ми чуємо від покупців.

Або ви купили синю гортензію, але вона зацвіла на наступний рік зовсім іншим кольором. Ви не розумієте що сталося. Давайте розберемось що не так.

Одже, щоб щороку підтримувати гарний блакитний колір, в першій половині березня посипте грунт сульфатом амонію використовуючи 30г на 1м квадратний. Цей продукт доступний у більшості садових центрів. Стежте, щоб сульфат не потрапив на листя або квіти. Або можете розвести його на 10л води та полити рослину.

Ваша синя садова гортензія не залишається блакитною навіть після додавання сульфату амонію? Тоді використовуйте слабо кислу (можна піщана) торф’яну землю з РН від 4 до 4,5. По можливості використовуйте для поливу дощову воду: вода з-під крана містить багато вапна, що робить квіти рожевими.

Як зробити гортензію синьою?

Слід пам’ятати що тільки рожеві гортензії можуть стати синього кольору. Деякі сорта дуже гарно переходять в насичений синій колір, а деякі ні. Це залежить від сорту та грунту в котрий вона посаджена. Також деякі червоні сорта гарно переходять в темно фіолетовий колір.

Так як же зробити мою гортензію синьою? Все одно вона залишається рожевого кольору? Наберіться терпіння – це довготривалий процес. Отже після того як ви все зробили вірно і грунт відповідає всім умовам. Переходимо до підживлення сульфат калієвими галунами. Розведіть їх в теплій воді (30г на відро) та полийте кущ гортензії за три тижня до цвітіння. Як що ви хочете насичений синій колір, тоді повторіть полив 2 -3 рази з інтервалом в два тижня. Але не більше чим три рази на рік. Добриво також може нашкодити кущам.

З роками, при розростанні кущів гортензії в грунті накопичується мікроелементи добрив. Тому поступово вона перетвориться на постійний блакитний колір. Та вам вже не потрібно буде поливати сульфат калієвими галунами. Вам залишається набратись терпіння та очікувати результат декілька років.

Волотиста гортензія може бути синього кольору?

Як би нам не хотілось, але гортензія волотиста це інший вид гортензії котрий не синіє. Як що ви будете вносити сульфат амоній, то це дуже добре. Це гарне підживлення для кущів. Вона не буде хворіти та восени деякі сорти набудуть яскравого червоного кольору. Але синім вона не стане ніколи!