Не знайдено товарів у кошику

Підсумок : 0 грн грн

Троянда посадка та догляд

Головна / Троянда / Від sad / 17.10.2023

Доступно: UK

Троянда – швидше за все ви знайдете її у саду вашої бабусі. Незалежно від того, чи ви завзятий садівник, чи просто насолоджуєтеся випадковим букетом, купленим у магазині, троянди, безсумнівно, є одними з найпопулярніших квітів. Найважливішим кроком, к успіху вирощувані троянди, вважається правильна посадка та догляд за кущами.

Але незалежно від того, наскільки розвинений ваш зелений сад, троянди мають репутацію таких, що важко вирощувати. Однак за деякими сортами насправді дуже легко доглядати, причому однією з найбільш низьких сортів по догляду є поліантові троянди. Вони були виведени, щоб включити найкращі характеристики від різних видів рослини. Кінцевий результат? Невибаглива троянда, яка стійка до хвороб і цвіте весь сезон.

Посадка троянд:

  • Виберіть сонячне місце.
  • Викопайте яму розміром трохи більше ємності.
  • Обробіть ґрунт на дні ями, щоб він був пухким і аерованим.
  • Вийміть троянду з контейнера.
  • Акуратно послабте будь-яке коріння, що кружляє в нижній частині рослини.
  • Помістіть рослину в яму так, щоб основа була на одному рівні з ґрунтом.
  • Додайте землю в яму навколо рослини.
  • Рясно полийте навколо основи рослини.

Незважаючи на те, що троянди не потребують особливого догляду, вони потребують регулярного догляду, щоб заохочувати яскраве цвітіння з року в рік.

Висаджуючи кущі, краще обрати сонячне місце. Троянда найкраще цвіте у місцях, які мають щонайменше шість годин прямого сонячного світла!

Хоча троянда добре адаптується до різних рівнів pH, вона найкраще почувається на піщаному, суглинистому ґрунті з хорошим дренуванням. При вирощуванні в контейнерах троянди віддають перевагу спеціалізованому грунту в мішках. Посипте з вашої грядки компосту,  цей грунт забезпечить трояндам чудову основу для росту.

Після посадки (і протягом першого сезону) троянди потребуватимуть додаткового поливу. Як правило, щойно посаджені троянди слід поливати раз на тиждень, але регулярно перевіряйте, чи не потребують вони додаткового зволоження. Але вже після розростання, поливайте в посушливі періоди.

Підживлення троянд:

Удобрення ваших троянд сприятиме новому росту. Використовуйте збалансоване добриво або добриво, розроблене для троянд із вашого місцевого садового центру, та застосовуйте рано на весні та після першої хвилі цвітіння. Грунт перед внесенням добрив бов’язково зволожуйте, щоб не спалити коріння. Вам слід уникати підгодівлі наприкінці літа, оскільки саме тоді ваші троянди повинні готуватися до періоду спокою, і ви можете сприяти непотрібному новому росту. Для отримання конкретних інструкцій дотримуйтеся норм і способу застосування на етикетці добрива.

Утеплення кущів на зиму

Як і багато рослин, троянди потребують додаткового догляду перед зимою. Для центральної частини України укрити кущі потрібно приблизно в середині листопада. Очистіть листя та додайте свіжий шар мульчі або компосту навколо основи рослини, щоб захистити коріння від холодної погоди.